Команда "Клепки" - це команда ентузіастів, яка відвідує різні школи, щоб принести радість та веселощі дітям. Наша місія - сприяти розвитку дитячої уяви та розважати юних гравців за допомогою настільних ігор серії "Згадати все". Ці ігри розвивають логіку, пам'ять та уважність, сприяють комунікації та співпраці.

Ми дуже раді бути частиною цього процесу та дарувати дітям незабутні емоції. Ми віримо, що навчання через гру - це найефективніший спосіб навчати дітей нових навичок та знань.

За допомогою наших ігор діти вчаться сприймати світ навколо себе, розвивати свою творчість та вміння співпрацювати з іншими. Вони не лише навчаються, а й весело проводять час, відчуваючи підтримку та заохочення від нашої команди.

Для нас велика радість бачити яскраві очі дітей, які займаються нашими іграми та отримують задоволення від процесу гри. Ми завжди готові до нових викликів та можливостей розвивати цей захоплюючий проект разом із нашими маленькими друзями. Ми дуже раді співпраці з усіма школами та віримо, що разом зможемо зробити освіту ще цікавішою та захоплюючою.

Київ та область:
 

Міжнародна приватна єврейська школа та садочок "Перлина"

 

Приватний навчальний заклад "Мандаринка"

 

Школа № 158 

 

Школа Klaris Verbis

 

Ліцей екології та культури

 

Think Global

 

КМДШ

 

New LEVEL

 

Європейський колегіум

 

Львів та область:

 

Початкова школа “ДИВОСВІТ"

 

Середня загальна школа № 36

 

Гімназія "Провесінь"