ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Договір публічної оферти ПАСІЧНИК О. В. ФОП

Пропозиція ПАСІЧНИК О. В. ФОП (надалі також – Продавець) про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 01.04.2024 року (надалі також – Публічна оферта, Договір).

Цей договір публічної оферти полягає в угоді між Продавцем з одного боку і Покупцем, або будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого. Цей договір адресований невизначеному колу осіб. Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті klepka.club , Ви підтверджуєте згоду з умовами цієї Публічної оферти. Ця Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1. Терміни та визначення

У цій Публічній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід'ємною частиною:

- Онлайн-платформа – klepka.club , офіційний маркетплейс Продавця ПАСІЧНИК О. В. ФОП, розташований за посиланням: http://klepka.club .

- Продавець (Постачальник) – будь-яка юридична або фізична особа-підприємець, що розміщує на маркетплейсі klepka.club свої пропозиції щодо пропонування Продукції для замовлення Покупцями з урахуванням умов Публічної оферти.

- Користувач – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту klepka.club, що приймає всі умови цієї оферти і яка має намір зробити замовлення Товару.

- Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, яка здійснює замовлення на сайті klepka.club, з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами Публічної оферти.

- Товар – об'єкт угоди сторін: настільні ігри, аксесуари та інша друкована продукція, представлена на маркетплейсі з метою їх продажу.

- Правила продажу – Правила продажу товарів на маркетплейсі klepka.club.

- Акційна знижка – це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.

2. Загальні положення

2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через маркетплейс за посиланням: http://klepka.club  .

2.2 Здійснюючи замовлення Товару на маркетплейсі, Користувач погоджується з умовами продажу, розміщеними на сайті. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт.

2.3 Чинні умови продажу Товарів і розміщена на сайті інформація про Товари є публічною офертою в розумінні ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4 Чинні умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачів та Покупців в односторонньому порядку.

Нова редакція умов цього договору набирає чинності з моменту її опублікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим договором.

2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві прийняття Замовлення, при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.

2.6 Повідомляючи Продавцю свій номер телефону та e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов'язань перед Покупцем.

Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.

Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватись Продавцем для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також іншої інформації Продавця. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

3. Предмет договору

3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати Товари, представлені в каталозі маркетплейсу klepka.club.

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених на маркетплейсі Товарів. Фотографії Товару є ілюстраціями до нього, і фактичний зовнішній вигляд Товару може відрізнятися від них. Описи та характеристики, які супроводжують Товар не є вичерпними й можуть містити друкарські помилки. З метою уточнення інформації щодо певного Товару, Покупець може в будь-який час звернутися в Службу підтримки.

4.2 При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв'язавшись з ним телефоном.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих даних, що може призвести до неможливості виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, що обмовляється між Продавцем і Покупцем окремо або способом, яким Покупцем була здійснена оплата за Товар.

4.5 Максимальний термін обробки й збору замовлення становить від 5 днів. Після оформлення Замовлення на Сайті, Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час оформлення Замовлення, телефоном або в інший спосіб.

5. Доставка Замовлення

5.1. Доставка замовлень здійснюється по території України. Спосіб та вартість доставки Замовлення розраховується згідно з умовами кожного окремого Продавця маркетплейсу, які вказуються після замовлення.

5.2. Відправка замовлень здійснюється у 5-денний строк від дати підтвердження Замовлення при наявності Товару на складі. Товар вручається Покупцеві або третій особі, вказаній в Замовленні як Покупець чи Отримувач.

У разі неможливості отримання Товару Покупцем, Товар може бути вручений особі, яка може надати точні дані про Замовлення. Під час вручення Товару перевізник – ТОВ «Нова пошта» має право вимагати пред'явлення документа, який посвідчує особу одержувача.

5.3 Товар доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника – ТОВ «Нова пошта». Для отримання посилки необхідно повідомити номер накладної та пред'явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Номер накладної повідомляється Покупцеві будь-яким зі способів: телефоном; за допомогою мобільного додатка Viber; відправляється на вказану Покупцем адресу електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що надсилається після відправлення Товару.

5.4 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Товару.

6. Ціна та оплата товару

6.1. Ціна Товару зазначається в національній валюті й містить в собі всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару зазначається на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення з скоригованою ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Продавець має право надавати знижки на Товари й встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

7. Обмін і повернення Товару

7.1. Повернення товару проводиться згідно чинного законодавства України.

7.2. Відповідно до законодавства Україні поліграфічні вироби без фабричного пакування (прозора плівка) обміну і поверненню не підлягають.

8. Конфіденційність і захист інформації

8.1 Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

8.2 Персональні дані збираються, зокрема, з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами.

8.3 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди.

Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки – відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.5 Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6 Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

8.7 Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України «Про інформацію».

9. Термін дії публічної оферти

9.1. Чинна публічна оферта набуває чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар на сайті Клепка, Користувач погоджується з умовами даної Публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу, Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та покинути сайт klepka.club.

10. Особливі умови

10.1 Продавець має право передавати свої права та обов'язки перед Покупцями третім особам без згоди та повідомлення Покупців.

10.2 Маркетплейс та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв'язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин.Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупця або без повідомлення.

10.3 До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.4 У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця за розміщеними на Сайті контактами. Суперечки, що виникли сторони зобов'язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір може бути вирішено в судовому порядку, відповідно до чинного законодавства Україн